Ev / Altcoin Haberleri / 99 Milyon Dolarlık Litecoin transferine 0.40 Dolar işlem ücreti ödendi!

99 Milyon Dolarlık Litecoin transferine 0.40 Dolar işlem ücreti ödendi!

Kripto Paraların günlük hayatta kullanımları gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Kişiler, para transferi yapmak istediklerinde bankalardan çok hızlı ve çok daha ucuz olan kripto paraları tercih ediyorlar. Bunun bir örneği oldukça dikkat çekti.

İki cüzdan arasında gerçekleşen 99 milyon dolarlık Litecoin transferinin muhatapları bilinmese de, yapılan işlem reddit forumunda çok konuşuldu.

Bir cüzdandan diğer cüzdana aktarılan 99 milyon dolarlık Litecoin transferi için sadece 0.40 dolar işlem ücreti ödendi. Bu devasa litecoin transferi ve kesilen işlem ücreti Reddit forumunda en popüler üçüncü konu oldu.

Bir Reddit kullanıcısı açtığı konuda “99 milyon dolarlık işlemin yalnızca 0.40 dolarlık maliyeti (işlem ücreti) olduğunu ve 2 buçuk dakika sürdüğünü de gün yüzüne çıkartmak lazım.” mesajını paylaştı.

Bu para transferi banka üzerinden gerçekleşmiş olsaydı, işlem günlerce sürecekti ve devasa boyutta işlem ücreti ödenecekti. Kripto paralar üzerinden yapılan transferlerin güzel yanı işlemlerin çok çok hızlı bir şekilde gerçekleşmesi ve çok çok düşük işlem ücretleri ödenmesi. Bu nedenle kripto paraların önümüzdeki aylarda/yıllarda kullanımı gün geçtikçe artmaya devam edecektir.

Sorumluluk Reddi: Kripto Gündemi'nde yer alan haber, sponsorlu makale, basın bülteni vb. gibi içeriklerde geçen bilgilerle ilgili kendi araştırmanızı yapmanızı öneriyoruz. Kripto Gündemi, herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir