Ev / Blockchain Haberleri / Amazon’dan, Ethereum ve Hyperledger Uygulamaları İçin Blockchain Hamlesi

Amazon’dan, Ethereum ve Hyperledger Uygulamaları İçin Blockchain Hamlesi

Amazon’un bulut teknolojileri ile ilgili olan bölümü Amazon Web Services (AWS) resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada kolay bir şekilde Ethereum ve Hyperledger uygulamaları geliştirmek için yeni şablonlar eklediklerini duyurdu.

Amazon Web Services Başkanı Jeff Barr tarafından yapılan açıklamada; ”Şablonlar sizin güçlü ve ölçeklenebilir bir şekilde hareket edebilmeniz için gerekli tüm AWS kaynaklarını yaratıyor ve yapılandırıyor.” denildi.

Blockchain endüstrisinde büyük bir potansiyel olduğunun altı çizilirken, Amazon’un Amazon Web Services kanadına büyük miktarda kaynak ayrıldığı belirtildi.

Amazon Web Services, Microsoft Azure ve Google gibi diğer teknoloji devlerinin bulut programlama kollarıyla büyük bir rekabet içerisinde…

Samsung işletmesini desteklemek ve geliştiricilerine kolaylık sağlamak adına dağıtık defter kullanımına geçen teknoloji şirketlerinden biri. Yakın zaman önce şirket tedarik sisteminin yönetiminde Blockchain kullanacağını açıkladı.

Alibaba da AWS gibi, küresel çapta çalıştığı startuplara benzer destek ve altyapıyı sağlıyor. Şirket ayrıca farklı şirketler kurmayı ve büyütmeyi hedeflediğini belirtiyor.

Sorumluluk Reddi: Kripto Gündemi'nde yer alan haber, sponsorlu makale, basın bülteni vb. gibi içeriklerde geçen bilgilerle ilgili kendi araştırmanızı yapmanızı öneriyoruz. Kripto Gündemi, herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir