Ev / Bitcoin Haberleri / “Bitcoin, İnternetten ve Sanayi Devrimi’nden daha büyük!”

“Bitcoin, İnternetten ve Sanayi Devrimi’nden daha büyük!”

Kripto para dünyasının en bilinen isimlerinden biri olan Kripto Para Milyarderi Tim Draper, yaptığı açıklama ile tüm ilgiyi üzerine çekmeyi başardı.

23 Nisan’da New York’ta gerçekleşen Intelligence Squared US’de konuşan Tim Draper, Bitcoin’in internetten ve insanlığın gelişimini etkileyen diğer olaylardan daha büyük olduğunu dile getirdi.

Tim Draper açıklamalarında Bitcoin ve Blockchain yatırımlarını, ilk yatırımları olan Tesla, Hotmail ve Skype ile kıyaslayarak, Bitcoin ve Blockchain yatırımlarının Tesla, Hotmail ve Skype’ı geçeceğini iddia etti.

Bitcoin’in, Demir Çağı’ndan, Rönesans’tan ve Sanayi Devrimi’nden çok daha büyük olduğunu belirten Tim Draper, önümüzdeki beş yıl içinde kimsenin geleneksel para birimlerini kullanmayacağını sözlerini ekledi. Konuyla ilgili açıklamasının devamında; “Beş yıl sonra kahvenizi alırken geleneksel para birimiyle ödeme yapmak isterseniz kripto para kullanmadığınız için size gülecekler. Artık herhangi bir devlet parasına ihtiyaç duymayacağınız günler çok uzak değil.” dedi.

Tim Draper, Aralık 2017 yılında bir açık arttırmada 30.000 Bitcoin satın aldı. Tim Draper’ın açık arttırmadan aldığı 30.000 Bitcoin’i hala elinde tuttuğu iddia ediliyor. İddia edildiği gibi elindeki 30.000 Bitcoin’i satmadıysa, elindeki Bitcoinlerin bu günkü toplam değeri yaklaşık 270 milyon dolar yapıyor..

Sorumluluk Reddi: Kripto Gündemi'nde yer alan haber, sponsorlu makale, basın bülteni vb. gibi içeriklerde geçen bilgilerle ilgili kendi araştırmanızı yapmanızı öneriyoruz. Kripto Gündemi, herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir