Ev / Bitcoin Haberleri / “Bitcoin, zirve rekorunu kıracak”

“Bitcoin, zirve rekorunu kıracak”

2017 yılının sonlarına doğru rekor fiyatlara ulaşan Bitcoin, 2018 yılının ilk ayından itibaren düşüş sürecine girmişti. Ocak, Şubat ve Mart aylarında devam eden düşüş trendinin ardından Nisan ayı itibari ile yükselişe geçmişti. Şuan Mayıs ayındayız ve yükselişini sürdürmeye devam ediyor.

Bitcoin‘in yükselişi hakkında açıklama yapan Kripto Para Piyasa Analisti Mati Greenspan, Bitcoin’in kendi rekorunu kıracağını belirterek, ulaştığı en yüksek rakamı geçeceğinin altını çizdi.

Mati Greenspan açıklamasının devamında, yakın tarihte Bitcoin fiyatının yüksek seviyelere çıkacağını ifade ederek, Ocak ayında başlayan düşüş trendinin çok normal olduğunu dile getirdi. Daha önce de rekorların ardından ciddi geri çekilmeler yaşandığının altını çizen Mati Greenspan, Bitcoin yükselişinin devam edeceğini belirtti.

Express.co.uk’a açıklamalarda bulunan Mati Greenspan, gelecekte neler olacağını bilmediğini, kendisinin falcı olmadığını belirterek, 20 bin gibi bir zirve seviyesinden düşüşün sebebinin, düzenleme korkusundan daha çok sadece normal bir düzeltme olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Fiyat ne zaman rekor seviyelere çıktıysa hemen ardından ciddi anlamda düzenleme geldiğini belirten Greenspan,aynı şeyin 8 cent’ten 3.50 dolara fırladıktan sonra tekrar 1 dolara geri çekildiğini hatırlattı.

Sorumluluk Reddi: Kripto Gündemi'nde yer alan haber, sponsorlu makale, basın bülteni vb. gibi içeriklerde geçen bilgilerle ilgili kendi araştırmanızı yapmanızı öneriyoruz. Kripto Gündemi, herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir