Ev / Altcoin Haberleri / Elinde ETH bulunanlara toplam 30 milyon TRX dağıtılacak!

Elinde ETH bulunanlara toplam 30 milyon TRX dağıtılacak!

Özellikle Türkiye’de çok fazla destekçisi bulunan TRON, piyasa hacmi bakımında dünyanın en büyük 13. kripto parası konumunda.

TRON’un (TRX) CEO’su Justin Sun, yaptığı açıklama ile 30 milyon adet TRX dağıtacaklarını duyurdu. Geçtiğimiz haftalarda Ethereum kurucusu Vitalik Vuterin ile Tron kurucusu Justin Sun, sosyal medya üzerinden tartışmışlardı. İddiaya göre Justin Sun’ın 30 milyon adet TRX dağıtmasının nedeni Vitalik Vuterin ile olan tartışmayı tatlıya bağlamak…

Ethereum, TRON’un erken dönem gelişiminde dinamik bir rol oynamıştı. TRON’un resmi ağ platformu Mainnet 31 Mayıs’ta başlatılacak.

Konuyla ilgili Twitter üzerinden açıklama yapan TRON CEO’su Justin Sun, elinde 0,1’den daha fazla Ethereum bulunduran herkese ortalama 50 TRX verileceğini duyurdu.

Dağıtılacak olan 30 milyon TRX’in piyasa değeri yaklaşık 1,7 milyon dolar yapıyor. Elinde 0,1’den ETH bulunduran yaklaşık 600 binden fazla hesap bulunuyor. TRON dağıtma işlemi elinde 0,1’den daha fazla ETH bulunan tüm hesaplara uygulanacak.

Sorumluluk Reddi: Kripto Gündemi'nde yer alan haber, sponsorlu makale, basın bülteni vb. gibi içeriklerde geçen bilgilerle ilgili kendi araştırmanızı yapmanızı öneriyoruz. Kripto Gündemi, herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir