Ev / Manşet / Investaco.in token ön satışlarına başlıyor

Investaco.in token ön satışlarına başlıyor

Geçtiğimiz yılın Eylül ayından bu yana geliştiricileri tarafından büyük çaba harcanarak yaratılan Blockchain tabanlı bir platform olan ve 1 Mayıs 2018 itibari ile token satışına başlayacak kripto bankacılık platformu Investa, gelecek vaat ediyor.

Yatırımcıların artık basit alışverişleri gerçekleştirmenin daha ötesine geçmek istediğinin farkına varan Investa, bu nedenle kripto yatırım işlemlerini kolayca yönetebilmek için güçlü bir sistem kurdu.

Yenilikçi hizmetlerinin yanı sıra kullanıcıların işlemlerini güvenlik içinde gerçekleştirebilmesini de hedefleyen Investa, mobil olarak erişilebilen bir platform olma özelliğini de taşıyor.

Blockchain’den ve akıllı sözleşmelerden yararlanan Investa, çok sayıda özelliği ile kullanıcılara yepyeni deneyimler yaşatmayı da hedefliyor.

Platformda kripto bankamatik kartları, ICO, ETF Sepeti, launchpad, finansman platformu, kripto ATM ağı, E-Cüzdan ve INV Borsa hizmetleri de yer alacak.

Bütün bunların yanı sıra Investa da KYC VE AML durum tespiti de dahil olmak üzere SEC’in 506.KURALI YATIRIMCI AKREDITASYONU‘nu takip ederek, manuel doğrulamanın hızlı bir şekilde geri dönmesini sağlar ve başvuru sahibinin durumunu kontrol etmesi için KONTROL PANELI erişimi de gerçekleşecek.

INV Borsa Platformu

Investa ekosisteminde kullanıcılar para, kripto para veya token değişimi yapabilmelerinin yanı sıra tüm ürün ve hizmet paketlerine hızlı erişim sağlanabilecek çoklu ödeme ağ geçidi bulunuyor. Token satışının sona ermesinden 2 ay sonra platform devreye girecek ve çoklu varlık uyumluluğu (INV Platformu tarafından kabul edilen veblockchain ile uyumlu varlık), önde gelen Pre ICO (ön satış) etkin yatırımlar için ETF (kripto fonu varlık için yönetilen portföy), en uygun döviz kuru ve işlem ücretleri, merkezi olmayan ve güvenli depolama, ETF Sepet, Kurumsal Krediler, Launchpad, Varlık Yönetimi, INV, Kartları, Havale hizmetleri gibi hizmetlere doğrudan erişim gibi işlemler gerçekleşebilecek.

INV TOKEN

INV’ye ait token, ERC-223 UYUMLU ETHEREUM TABANLI BIR AKILLI SÖZLEŞME tokenidir. Herkese açık satışının bitmesinin ardından Investa tarafından verilecek olan INV tokeni, tüm servisler için bir ödeme aracı olarak Investa platformunda kullanılabilecek ve doğrulanmış gözetim altında diğer ICO ön satışlarından gelen tahsisatların alacağı Investa’nın kripto sepetine abone olabileceklerdir.

INV TOKEN SATIŞI

50 milyon INV tokeni ve 30 milyon INV’nin satışının gerçekleşeceği belirtilirken, token satışı boyunca, soft cap miktarına ulaşabilmek için en az 1.000.000 INV tokenin promosyon olarak dağıtılması planlanıldığının altı çiziliyor.

Ön satış turu, 1 MAYIS 2018‘de başlayacak ve katılımcıların INV tokeni, % 60 ILE % 30arasında değişen indirimler ile 1 USD = 2,5 INV oranında alabileceklerdir. Bu aşamada 10.000.000 INV mevcut olacaktır. Ön satışa katılım, beyaz listeye dahil olan üyelerle sınırlı olacaktır ve yoğunluğu önlemek için abone başına kullanılabilir token tahsisleri sınırlı olacaktır. Ön satış sonrası, mevcut indirimler % 5 – %20 arasında olacak ve geri kalan 20,000,000 INV tokenleri Genel ICO ile birlikte satışa sunulacak.

Detaylı bilgi için Investa’nın web sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://investaco.in/
İnvesta Sosyal Medya Hesapları:
Twitter – Telegram – Medium – Facebook

Sponsorlu makaleleriniz için iletişime geçebilirsiniz / contact us

Sorumluluk Reddi: Kripto Gündemi'nde yer alan haber, sponsorlu makale, basın bülteni vb. gibi içeriklerde geçen bilgilerle ilgili kendi araştırmanızı yapmanızı öneriyoruz. Kripto Gündemi, herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir