Ev / Altcoin Haberleri / Telegram, halka açık ICO’yu iptal ediyor

Telegram, halka açık ICO’yu iptal ediyor

Dünyanın en bilinen mesajlaşma uygulamalarından biri olan Telegram, bir süredir kendi kripto parasını çıkarmak için hazırlık içerisindeydi.

Yaratmak istedikleri kendi ‘üçüncü nesil Blockchain’ini geliştirmek için gerekli olan bütçeyi finanse etmek için ICO sürecini başlatmışlardı.

Telegram Open Network’ün (TON) geliştirilmesi için akredite yatırımcılardan yatırım almak için süreci başlatmışlardı. Akredite yatırımcılar beklenilenden daha fazla ilgi gösterip, daha fazla yatırım sağladıkları için beklenenden çok daha fazla yatırım toplanmıştı. Toplanan yatırımlar toplamda 1.7 milyar doları bulmuştu.

Akredite yatırımcılardan toplanan paranın yeterli olduğunu belirten Telegram Open Network’ün kurucuları, operasyonel ve düzenleyici zorluklar nedeniyle halka açık ICO’ya gitmeme kararı aldığını bildirdi.

Sorumluluk Reddi: Kripto Gündemi'nde yer alan haber, sponsorlu makale, basın bülteni vb. gibi içeriklerde geçen bilgilerle ilgili kendi araştırmanızı yapmanızı öneriyoruz. Kripto Gündemi, herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir.

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir